„Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu dokáže uveriť, to môže aj dosiahnuť. “

Napoleon Hill

,,PRE MŇA JE PRAVÝ VZOR ČLOVEK, KTORÝ UKÁŽE CHUŤ, CHTIVOSŤ, ELÁN A CHCE BYŤ LEPŠÍ A LEPŠÍ"

Sleduj exkluzívny rozhovor s Vladimírom Kendrom aka Volodimir barber. Keď začínal strihať ako študent na internáte svojich spolubývajúcich ešte netušil, že sa stane najvyhľadávanejším edukátorom barberingu na Slovensku. Ako vyučuje barbering, čomu všetkému sa venuje vo svojom novom barber štúdiu, ako prišiel na barber battle v Anglicku bez modela, aké sú trendy v oblasti vlasov, kde všade prednášal a mnoho ďalšieho sa dozvieš vo videu. Ak sa ti rozhovor páči budeme radi za like a odber nášho YT kanála.

"KEĎ MÁŠ NIEČO ROBIŤ, TAK TO ROB FAKT DOBRE."

Martina je prvá Slovenka pozvaná na prestížne súťaže XGames do Ameriky, ktoré aj 4x vyhrala a okrem iného aj 6-násobná majsterka sveta v agresívnom korčuľovaní. Už v mladom veku bola tak úspešná, že sponzori preplácali hotely a letenky aj jej mame, aby sa mohla zúčastniť na najprestížnejších súťažiach. 9 rokov jazdila na korčuliach profesionálne za svetový tím Rollerblade. Okrem korčuľovania sa od roku 2003 venuje profesionálne aj golfu ⛳, kde tiež obsadila viacero prvenstiev a dnes je najmä profi trénerkou golfu.

"BOLA BY SOM VEĽMI RADA, KEBY NA TOMTO SVETE OSTALI NEJAKÉ ĽADOVCE"

Evka je mladá baba s veľkou charizmou a aj keď má ešte len 15, patrí medzi naše najlepšie športovkyne. Rodáčka zo španielského mestečka Figueres sa presťahovala na Slovensko keď mala 9 rokov. Otec ju zapísal na lekcie lyžovania, no ona každý deň po skončení oprela lyže do kúta a sama sa ešte učila jazdiť na doske. Právom majú o spoluprácu s Evičkou rôzne spoločnosti a sponzori už od jej ranného veku. Pravidelne stojí na bedniach doma aj zahraničí a vyhráva aj v kategóriach chlapcov. Budúcnosť slovenského snowboardingu. Proste sleduj...

"KEĎ SOM MAL 15 ROKOV, POVEDAL SOM, ŽE BUDEM NAJLEPŠÍ TATÉR."

Samo je človek s dobrou energiou, ktorý si uvedomuje svoje kvality a hodnotu. Právom patrí medzi TOP tatérov a pravidelne reprezentuje Slovensko na medzinárodných tatérskych súťažiach v zahraničí, kde neraz vyhral aj cenu THE BEST OF SHOW. Ako sa mu podarilo pokerovať tvár 6ix9ine? Aký je život úspešného umelca? Čo by odporučil na ceste za úspechom mladým ľuďom? Sleduj a dozvieš sa.

"GRAFFITI MI V PODSTATE ZACHRÁNILO ŽIVOT."

Pochádza z policajnej rodiny a od roku 1999 sa venoval ilegálnej tvorbe graffiti. Práve kvôli tomu niekedy nemal domov a ani na rožky, ale na svoju tvorbu nikdy nezanevrel. Kedy nastal zlom medzi ilegálnou a legálnou tvorbou, ako sa mu podarilo pomaľovať MIG-29 a čo by odporučil mladým ľuďom? Exkluzívny rozhovor s graffiti legendou Jozefom “PANIKA71“ Spodniakom.

"STREETART JE PRE MŇA ÚPLNÁ SLOBODA."

Sme naozaj veľmi radi, že pozvanie do relácie #BeehouzzZGauč prijal multitalentovaný chlapec Slížo. Veľmi zaujímavý človek, ktorý to nemal v živote vždy ľahké. Nikdy neholdoval alkoholu, venuje sa práci s deťmi, dokáže výborne zabávať ľudí a bol ikonou niekoľkých ročníkov show Česko-Slovensko má talent. Čo mu dala sláva v televízii, ako sa dostal k streetartovému umeniu, prečo sa vydal na pešiu púť 500km do Satiaga de Compostela????????a aký má odkaz pre mladých ľudí sleduj v tomto rozhovore.

,,VŽDY SOM SI VRAVEL, ŽE VŠETKO JE MOŽNÉ"

Nasledujúci príbeh je ukážka toho, že úspech nie je náhoda a aj ty máš právo byť úspešný ak sa odhodláš a začneš na tom makať. Ako mladý sa rozhodol, že pôjde za kaderníka, za čo si odniesol aj vlnu posmechu a dnes je tento krok premenený na zlaté vajce. Po škole bez kapitálu, s pevným odhodlaním a vytrvalosťou vznikol v Bratislave na hlavnom námestí najslávnejší slovenský Barbershop MMG Freedom Barbers & Shop. BeehouzzZ ti prináša exkluzívny rozhovor s najúspešnejším barberom na Slovensku Palermo (Benzo) Barber . Sleduj

,,MLADÁ GENERÁCIA BY SA MALA VIAC HECOVAŤ A NESEDIEŤ LEN DOMA"

Sleduj ďalší diel z dielne naších rozhovorov s Rišom Turym, mladým a skromným profi skate riderom z Košíc. Porozpráva o tom, ako sa vypracoval medzi svetovú špičku skateboardingu, ako v Nórsku vyhral celú súťaž a dokonca aj cenu za najlepší trik. Veľký talent s ambíciou vyhrať medajlu pre Slovensko na olympíjskych hrách 2020 v Tokyu.

,,STEREOTYP ZABÍJA KAŽDÝ JEDEN SEN"

Sleduj druhý exkluzívny rozhovor s Anakin Fox Visuals, mimoriadne šikovným umelcom, cestovateľom, a dobrodruhom. ???? Porozpráva neobyčajné veci, pre koho točil klipy, aký má názor na vysoké školy a prečo sám školu nechal aj keď mal výborné známky. Ešte o tomto chlapcovi budeme počuť. BzzZ

,,KEBY TO BOLO ĽAHKÉ, KAŽDÝ BY BOL MAJSTER SVETA"

Predstavte si dobu 15 rokov dozadu a dedinu Heľpa na Horehroní, kde ešte aj dnes zhasínajú neony bežne o 18:00 a cez leto rovno ani nezapalujú. V tej dobe tam sníval jeden obyčajný chlapec z chudobných pomerov svoj sen dosiahnúť to, čo sa na Slovensku ešte nikomu nepodarilo. Rudo Ďurica pomaly poctivo makal, neprestal snívať, dával dokopy balík na letenku do Thajska a bez debaty si šiel za svojím. Niekoľko násobný majster sveta a držiteľ desiatky medzinárodných titulov z Thajského boxu a Kickboxu v unikátnom rozhovore pre BeehouzzZ Motivation. Jeho príbeh, skúsenosti a náš obrovský rešpekt.