Viac ako oblečenie. Sme značka, ktorá dáva zmysel.

BeehouzzZ je eko fashion brand so zameraním na motiváciu a progresívny lifestyle. Brand bol založený v roku 2015 na Slovensku a aj keď máme oblečenie pre celú tvoju rodinu, sme viac ako iba značka.  

 Od roku 2016 natáčame vlastnú reláciu BeehouzzZ Gauč na tému úspech, práca a motivácia, kde pozývame úspešných hostí z rôznych oblastí ako šport, umenie, cestovanie, biznis… Sme veľmi radi, že práve z nášho malého Slovenska pochádzajú viaceré svetoznáme osobnosti, s ktorými sme nadviazali spoluprácu a prijali pozvanie do našej relácie.


Skúsme prírode vrátiť to, čo jej berieme.

 V roku 2018 sme spustili kampaň Adoptuj si včelu… Na našej včelnici na východnom Slovensku v oblasti Gemer, pomáhame budovať včeliu farmu a prispievať k rozvoju nášho ekosystému a produkcii tohto malého úžasného živočícha. Jednou z vecí, ktoré nás absolútne nadchýnajú je fakt, že práve vyprodukovaný med na území Slovenska sa radí medzi top svetovú kvalitu a podľa náročných kritérií neraz dosiahli slovenské medy ohodnotenie ako 99,99% Bio produkt.

 

V roku 2020 ti prinášame web, kde sa viac dozvieš o našej tvorbe a oblečenie nájdeš v našom beeshope. Kúpou našich produktov nám pomáhaš pozitívne prispievať k rozvoju našej spoločnosti, moderne a zodpovedne pristupovať k nášmu prostrediu a prírode a tvoriť hodnotný mediálny obsah. Ďakujeme každému, kto podporí tento projekt či už zakúpením produktov, svojimi lajkmi alebo zdieľaním našej tvorby na internete.